16:32  BAŞKAN TARHAN’DAN ÇEVRE TALANıNA TEPKI  16:29  `ÖRGÜLÜ SOKAK´ 1,5 YıLDA ILMEK ILMEK OLUŞTURULDU  16:27  KARDEŞINE DEHŞETI YAŞATAN TAKSICI ADLI KONTROL ŞARTıYLA SERBEST  16:22  "KENTİMİZ TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE TURİZM ÇEŞİTLİLİĞİNE İMKAN SUNUYOR"  16:18  KRIPTO PARA ILE ÖDEMELERE DAIR YÖNETMELIK  16:16  ANAMUR BELEDIYESI CADDE SOKAKLARı VIRÜSLERDEN KORUMA AMACıYLA İÇERISINDE DEZENFEKTAN VE KEKIK ÖZLÜ SU BULUNAN TANKERLERLE YıKıYOR  16:14  AFET VE ACIL DURUMLARDA, ANıNDA MÜDAHALE İÇIN 4 AŞAMALı EĞITICI YETIŞTIRME PROGRAMı  16:12  NAZMI AKDAĞ YAZDı: ADALET VE LIYAKAT  14:08  MERSIN FENERBAHÇELILER DERNEĞI KANSER HASTASı ÇOCUKLARı ZIYARET ETTI  14:05  KARDEŞINE DEHŞETI YAŞATAN TAKSICI ADLIYEYE SEVK EDILDI   13:55  MERSINDE GÖREVLI İTFAIYE ÇALıŞANı KORONAVIRÜS NEDENIYLE HAYATıNı KAYBETTI  13:51  BAŞKAN ÖZYIĞIT’TEN KıRSAL MAHALLELERE ZIYARET  10:55  KıLıÇDAROĞLU’NDAN ‘KRIPTO PARA’ YÖNETMELIĞINE SERT TEPKI  10:52  GAZETECIYE AÇTıĞı DAVA SAVCıLıKTAN DÖNDÜ: VIDEODA HAKARET UNSURU YOK  10:49  BÜYÜKŞEHIR ERKEK BASKETBOL TAKıMı’NA YENI BAŞ ANTRENÖR  10:46  BÜYÜKŞEHIR MERSIN 33 KART İRTIBAT NOKTALARıNA BIR YENISINI DAHA EKLEDI  10:44  MESKI, YAĞMURSUYU ALTYAPı YATıRıMLARıNA DEVAM EDIYOR  22:01  GÜNCEL CORONA VIRÜSÜ VERILERI  20:10  SAĞLıK BAKANı FAHRETTIN KOCADAN AŞı AÇıKLAMASı  18:54  DENETIMLI SERBESTLIK MÜDÜRLÜĞÜ YÜKÜMLÜLERINE GıDA YARDıMı 
Silifke’de bir ilk!
   

Açıklama yapan Silifke Belediyespor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, taraftarların isteği doğrultusunda store açarak Silifke’de bir ilki gerçekleştirdiklerini belirtti. Dölek, “Silifke Belediyesi Ünal Ünüvar Spor Kompleksi içerisinde yapılması planlanan spor tesisi, konaklama ve idari bina projesini Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliğine ilettik” dedi.

 
   

15 Nisan’da başlayacak Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek Silifke Belediyespor yeni sezonun hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüp Başkanı Gürhan Dölek açıklama yaparak son günlerde yaptıkları projelerle ilgili taraftarları bilgilendirdi.

“SİLİFKEDE İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ”

Taraftarların isteği doğrultusunda böyle bir storenin, mağazanın açılmasını uygun gördüklerini belirten Silifke Belediyespor Kulübü Başkanı Gürhan Dölek, "Normal şartlarda Silifkeliler ve taraftarlarımızla açılışımızı yapmak istiyorduk ama pandemi şartları buna el vermedi. Taraftarlarımız yıllarca böylesi bir storenin eksikliğini hissediyordu. Bizlerde yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte çalışarak bu işe ticari mesele olarak değil, gönül meselesi olarak baktık ve Silifke'de ilk defa bir store açtık. Kulübümüz lisanslı ürünleri hafta içi her gün 13:00-17:00 saatleri arasında Anıt meydanında bulunan Silifke Belediye Spor Store'de satışa sunulacak.  Silifke dışında bulunan gurbetçi taraftarlarımız için de önümüzdeki günlerde internet veya whatsapp üzerinden sipariş alınabilecek. Silifke’mize, Camiamıza ve Kırmızı Lacivert renklerimize gönül veren Büyük Taraftarımıza hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

“PROJEMİZİ TFF'YE İLETTİK”

Silifke Belediyesi Ünal Ünüvar Spor Kompleksi içerisinde yapılması planlanan spor tesisi, konaklama ve idari bina projesini Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliğine ilettiklerini de belirten Başkan Dölek, "TFF Statüsü’ nün 67. Maddesi uyarınca TFF Genel Kurulu kararı ile her bir bütçe dönemi için tespit edilen tutarın katkı payı olarak dağıtım esaslarını belirlemek amacı ile düzenlenen Türkiye Futbol Federasyonu Kaynak Kullandırma Talimatının 6. Maddesi uyarınca;  mülkiyeti T.C Silifke Belediyesi Başkanlığına ait Yeni Mahalle 338 Sk. No:130/Z01 Silifke / Mersin adresinde bulunan , tapuda Mukaddem Mahallesi 132 Ada 18 parsel numaralı taşınmazın , sentetik yüzeyli futbol sahası ( 60x100 m ) , sporcu soyunma odaları , basketbol, voleybol sahası , kafeterya ve seyir tribünü bulunan yaklaşık 12.000 m2 lik kısmı 17.11.2020 tarihli kira sözleşmesi ile 3 yıl süre ile kiralanarak fiilen basketbol ve voleybol sahası olarak yapılan ancak atıl halde bulunan 605,58 m2 lik kısma inşa edilmek üzere spor tesisi konaklama ve idari bina uygulama projesi hazırlattık. Projeye ilişkin karar, temsil ve yetki belgesi, projeler, keşif özeti , kadastral pafta ve kira sözleşmesi eke koyup başvurumuz Kaynak Kullandırma Sekreterliğine iletilerek , projemizin kabulü, komisyonca belirlenecek katkı payı miktarına göre Yönetim Kurulunca Kaynak kullandırılmasına karar verilmesini ilettik. İnşallah kısa zamanda da olumlu cevap gelir ve projemizi yapmaya başlarız. Bizlere bu güne kadar maddi manevi destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz." dedi.

“TARAFTARLARIMIZ HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Fedakar, cefakar kırmızı laciverte gönül vermiş taraftarların her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Basın ve Taraftarlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Avukat Halil Sarı ise,"Yönetim kurulunca Silifke'de özellikle taraftarlar bazında eksikliği hissedilen Silifke Belediyespor Store'yi hizmete sunduğumuz için mutluyuz. Taraftarlarımızı hafta içi 13:00-17:00 arası Anıt meydanında bulunan storemize bekliyoruz. Taraftarlarımız çarşıda, cadde de, sokakta, evde, tribünde kırmızı lacivertli formamızı gururla giyebilirler." dedi.

“TFF’DEN GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZ”

Sözlerine devam eden Basın ve Taraftarlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Avukat Halil Sarı," Türkiye Futbol Federasyonuna projemizi sunduk. İnşallah güzel haberler ve destekle projemizi yapmaya başlarız. Emeği geçenleri kutluyorum." dedi. 

 

 

kaynak:güney gazetesi

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER
  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2021 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA