16:32  BAŞKAN TARHAN’DAN ÇEVRE TALANıNA TEPKI  16:29  `ÖRGÜLÜ SOKAK´ 1,5 YıLDA ILMEK ILMEK OLUŞTURULDU  16:27  KARDEŞINE DEHŞETI YAŞATAN TAKSICI ADLI KONTROL ŞARTıYLA SERBEST  16:22  "KENTİMİZ TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLERİYLE TURİZM ÇEŞİTLİLİĞİNE İMKAN SUNUYOR"  16:18  KRIPTO PARA ILE ÖDEMELERE DAIR YÖNETMELIK  16:16  ANAMUR BELEDIYESI CADDE SOKAKLARı VIRÜSLERDEN KORUMA AMACıYLA İÇERISINDE DEZENFEKTAN VE KEKIK ÖZLÜ SU BULUNAN TANKERLERLE YıKıYOR  16:14  AFET VE ACIL DURUMLARDA, ANıNDA MÜDAHALE İÇIN 4 AŞAMALı EĞITICI YETIŞTIRME PROGRAMı  16:12  NAZMI AKDAĞ YAZDı: ADALET VE LIYAKAT  14:08  MERSIN FENERBAHÇELILER DERNEĞI KANSER HASTASı ÇOCUKLARı ZIYARET ETTI  14:05  KARDEŞINE DEHŞETI YAŞATAN TAKSICI ADLIYEYE SEVK EDILDI   13:55  MERSINDE GÖREVLI İTFAIYE ÇALıŞANı KORONAVIRÜS NEDENIYLE HAYATıNı KAYBETTI  13:51  BAŞKAN ÖZYIĞIT’TEN KıRSAL MAHALLELERE ZIYARET  10:55  KıLıÇDAROĞLU’NDAN ‘KRIPTO PARA’ YÖNETMELIĞINE SERT TEPKI  10:52  GAZETECIYE AÇTıĞı DAVA SAVCıLıKTAN DÖNDÜ: VIDEODA HAKARET UNSURU YOK  10:49  BÜYÜKŞEHIR ERKEK BASKETBOL TAKıMı’NA YENI BAŞ ANTRENÖR  10:46  BÜYÜKŞEHIR MERSIN 33 KART İRTIBAT NOKTALARıNA BIR YENISINI DAHA EKLEDI  10:44  MESKI, YAĞMURSUYU ALTYAPı YATıRıMLARıNA DEVAM EDIYOR  22:01  GÜNCEL CORONA VIRÜSÜ VERILERI  20:10  SAĞLıK BAKANı FAHRETTIN KOCADAN AŞı AÇıKLAMASı  18:54  DENETIMLI SERBESTLIK MÜDÜRLÜĞÜ YÜKÜMLÜLERINE GıDA YARDıMı 
CHP’li Torun TARSUS BELEDİYE BAŞKANI DR. HALUK BOZDOĞAN’I ZİYARET ETTİ.
   

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Tarsus Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ile görüştü.

 
   

BERABERİNDE ALTI MİLLETVEKİLİ İLE TARSUS BELEDİYESİNİ ZİYARET EDEN TORUN, BAŞKAN BOZDOĞAN’DAN YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKINDA BİLGİ ALDI

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak Mersin’e gelen CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve Mersin milletvekilleri Av. Ali Mahir Başarır, Av. Alpay Antmen ve Cengiz Gökçel, CHP Mersin İl Başkanı Av. Adil Aktay, CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal, il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ı ziyaret etti. Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, şehrin her köşesine eşit hizmet götürmek üzere yola çıktıklarını ve gece gündüz demeden özverili çalışmalar yaparak israftan uzak, doğru, yerinde ve kalıcı hizmetler üremenin gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

Borçlu bir belediye devralmalarına rağmen uyguladıkları tasarruf tedbirleri ve gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçeyi eksi bütçeden artı bütçeye taşımayı başardıklarını dile getiren Başkan Bozdoğan, “Önceliğimiz ve amacımız halkımızın sosyal, kültürel ve ekonomik refahına katkı sağlayacak unsurları barından hizmetlerin şehrimize tesis edilmesini sağlamaktır.  Bu hizmetleri planlarken biz yaptık oldu mantığından uzak, öncelikle muhtarlarımız ve halkımız ile birebir temasa geçerek sorunları, eksikleri yerinde tespit ederek fikir birliği içerisinde hayata geçiriyoruz. Bu sayede halkın parasını halkın istediği gerekli hizmetlere harcamış oluyoruz. Halkımız ile barışık saygı ve sevgi çerçevesinde o, bu, şu ayrımı yapmadan hizmet ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. 31 Mart’a kadar 98 adet hizmetin açılışını da yapmış olacağız” dedi.

TORUN:  “BU KADİM KENT HEM TİCARİ ALAN OLARAK HEM TARİHİ OLARAK ÖNEMLİ ŞEHİR, İNŞALLAH SİZ DE BURAYA ÇOK DAHA HİZMETLER YAPACAKSINIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Tarsus kadim kent, medeniyetlerin beşiği, çok eski bir yerleşim alanı. Gelirken görme şansını elde ettiğimiz öncelikle antik Roma Yolu olmak üzere birçok tarihi eser Tarsus’ta varlığını sürdürüyor.  Bu eserler tam anlamıyla gün yüzüne çıkarılıp tanıtımı yapılırsa turizm anlamında da ciddi bir şekilde artı değere kavuşur. Bir kenti kent yapan, diğer kentlere göre öne çıkaran tarihi değerleri, coğrafi değerleridir. Tarsus bu anlamda zengin bir şehir. Tarihi olarak Mersin’den daha eski, hem ticari alan olarak hem tarihi olarak önemli şehir, inşallah sizde buraya çok daha hizmetler yapacaksınız, inşallah Tarsus’umuz daha da güzelleşecek” dedi.

Tarsus Belediyesi’nin tesislerini gezen CHP heyeti, yerleşke içerisinde halka hizmet veren birimlerin bir arada olmasının Türkiye’ye güzel bir örnek olduğunu ifade ettiler. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan ve belediye çalışanlarına başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER
  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2021 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA