15:18  ERDEMLI YE ’GÜNEŞ ENERJI SANTRALI’ KURULACAK  15:16  METEOROLOJI UYARDı, ÜRETICILER ZIRAI DON NÖBETI TUTTU  15:12  KAMERALAR MERSIN’DE POLISIN GÖZÜ KULAĞı  15:09  DUŞ ALMAYA GIDEN KADıN ÖLÜ BULUNDU  15:06  TARSUS’TA ESNAFA 68 MILYON TL KREDI  15:04  DEMIR: "EMNIYET TEŞKILATıMıZıN HER ZAMAN YANıNDAYıZ"  15:01  İHRACATTA ARTıŞ REKORTMENI AHKİB  14:56  TAMER KARAALIOĞLU: “E-TICARETTE ILK ÇEYREKTE CIDDI ATıLıMLARıMıZ OLACAK”  14:53  IAEA GENEL MÜDÜRÜ GROSSI: “TEMIZ ENERJI, COVID-19 SONRASı EKONOMIK IYILEŞME ÇABALARıNıN MERKEZINDE OLMALı”  14:47  LOJISTIK SEKTÖRÜ ‘ŞOFÖR OKULU’ KURULMASı ISTIYOR  14:43  DOKTOR UÇAR, 1 YıLDA 9 OKULA KÜTÜPHANE KURULMASıNA DESTEK OLDU  14:40  BOLKAR DAĞLARıNıN KONARGÖÇER YÖRÜKLERININ YAŞAMı BELGESEL OLDU  14:32  KAYNAR: “HEPIMIZIN SILIFKE’YI DAHA IYI YERLERE TAŞıMAK  14:21  BAŞKAN YÜCESOY, MERSIN-AKKUYU, NÜKLEER SANTRAL İÇIN UYGUN DEĞILDIR!  14:10  ‘ŞINASI DEVELI MERSIN KENT ÖDÜLܒ YAZAR TURAN ALI ÇAĞLAR’A VERILDI  14:01  TOROSLAR BELEDİYESİ, YAYLALARDA ULAŞIMI RAHATLATAN YENİ YOLLAR AÇIYOR  13:55  CAN DOSTLAR DAHA GÜVENLİ VE KORUNAKLI BİR YAPIYA KAVUŞTU  11:16  MUSTAFA ESMER CENGİZ YAZDI  10:15  TARSUS BELEDİYESİ 40 KİŞİLİK EKİPLE TEMİZLİK SEFERFERLİĞİ BAŞLATTI  10:05  AKDENİZ’DE ASFALT YAMA, KALDIRIM YENİLEME VE ENGELLİ RAMPALARI YAPIMI 
MERSİN İSİYAD İLK TOPLANTISINI YAPTI
   

Mersin,İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İSİYAD) Başkanı Ahmet Kılınç, “Mersin sadece Türkiye’nin değil dünya ölçeğinde bir değeri olan kentimiz. Burada üyelerimizin yatırımlarını farklı kulvarlara açmasını ve istihdam imkanlarını genişletmesi için uğraşıyoruz” dedi. 

 
   

Mersin, İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İSİYAD) Başkanı Ahmet Kılınç başkanlığında ilk yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Toplantıya Başkan Yardımcısı Sanayici ve İş insanı Orhan Duyan, Av. Cansu Anılan, Mali müşavir Bülent Gönen, İş İnsanı ve Nakliyeci Vahap Erdem ile Turizm İşletmecisi Mehmet Tevfik Erakkuman katıldı. Toplantının ana gündem maddesi olan Mersin ekonomisi ele alındı. Fikir alış-verişinde bulunulan toplantıda yatırım alanları ve istihdama yönelik projelerin hazırlanması karara bağlandı.


Yönetim kurulu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İş Adamları Derneği (İSİYAD) Başkanı Ahmet Kılınç 2011 yılında kurulan 940 tane sanayici, 1950 tane üyesi olan İSİYAD'la birlikte yürüyen üyelerimizin daha rahat bir ortamda üretim yapması için çaba sarf ettiklerini söyledi. Başkan Kılınç şöyle konuştu;  “Üyelerimiz bölgelerinde ve yurtdışında çok önemli ilişki ağına sahip. Ekonominin uluslararası yönünü çok iyi takip ediyoruz. Bu anlamda kentimizdeki ekonomik hayatı çeşitlendirecek faaliyetlerimiz olacak. Bunun yanı sıra ülke ekonomimizin daha güçlü bir noktaya gelmesi için fikri platforlarda arayışlarımız olacak. Bunlardan da siz sayın valimizi haberdar edeceğiz” diye konuştu.


1923 ‘te toplu iğne daha üretemeyen ülkemiz bugün çok yönlü her dalda özellikle sanayi dalından teknoloji dalında önemli noktaları geldiğimizi görüyoru” diyen Başkan Kılınç   “Ülkemize karşı oynanan oyunun karşısında Türk Milleti dik durarak ayakta durarak yıkılmamıştır. Bütün baskılara rağmen ülkemize hem sanayi hem de turizm, ekonominin her alanında azimle yılmadan götürmeyi başarmıştır” dedi.

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER
  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2021 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA