11:42  KADIN SAĞLIĞI DANIŞMA MERKEZİ KADINLARIN HEM RUHUNA HEM BEDENİNE İYİ GELMEYE DEVAM EDİYOR  20:41  CHP`Lİ 55 İL BAŞKANINDAN "KILIÇDAROĞLU`NA DESTEK DEKLARASYONU"  23:08  ALİ MAHİR BAŞARIR: “13. AĞIR CEZA MAHKEMESI BAŞKANI, HEYETİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILMALI”  20:44  BÜYÜKŞEHİR, HALK KART EKİM AYI TUTARLARINI HESAPLARA YATIRDI  13:34  MİLLİ ATLET NEVİN YANIT, KIR ÇİÇEKLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ  22:22  VAHAP SEÇER, MDTO MECLİS TOPLANTISINA KATILDI  22:07  ALİ MAHİR BAŞARIR: “UTANARAK SÖYLÜYORUM, TUTUKLANAN 3 MİLLETVEKİLİNİN İKİSİ ANAYASA MAHKEMESİ KARARIYLA TAHLİYE OLABİLİYOR”  21:52  YENİŞEHİR BELEDİYESİ KENTE YEŞİL ALANLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR  22:23  MEZİTLİ’DE CUMHURİYETİN 100. YILINDA 100 KOSTÜM SERGİLENDİ  18:37  MERSİN`İN MEZİTLİ İLÇESİNDE CUMHURİYET`İN 100. YILI COŞKUYLA KUTLANDI  03:07  ÖZEL BİREYLER, CUMHURİYET’İN 100. YILINI ATATÜRK’ÜN HUZURUNDA KUTLADI  20:39  VAHAP SEÇER, CUMHURİYET`İN 100. YILI DOLAYISIYLA ATATÜRK ANITI`NA ÇELENK SUNDU  20:01  BAŞKAN YILMAZ, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NI KUTLADI  20:24  MERSİN BAROSU, CİNSİYETÇİ SÖYLEMLERE KARŞI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU  10:41   BAŞKAN BOZDOĞAN’DAN CUMHURİYET’İN 100. YILINA KUTLAMA MESAJI  10:09  MERSİN BÜYÜKŞEHİR CUMHURİYET`İN 100. YAŞINI COŞKUYLA KUTLUYOR  23:02  ÖZGÜR ÖZEL, MERSİN`DE: “EVET, CHP`DE ASKER DELEGELER VARDIR; O DELEGELER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK`ÜN ASKERLERİDİR”  20:39  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DIŞ TETKİK İÇİN TÜM HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI  20:36  TARSUS BELEDİYESİ HALK SAĞLIĞINI TEHDİT EDENLERE GEÇİT VERMİYOR  20:09  DERYA GRUP’TAN 100. YILDA 100 FİDAN GURURU 

BAŞKAN BOZDOĞAN’DAN CUMHURİYET’İN 100. YILINA KUTLAMA MESAJI
   

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılınınTürkiye tarihindeki en büyük dönüm noktalarından biri olduğunu belirtti.

 
   

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılınınTürkiye tarihindeki en büyük dönüm noktalarından biri olduğunu belirtti.

Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan Cumhuriyet’in 100. yılını şu mesaj ile kutladı:

“Cumhuriyet, tarihimizin en büyük modernleşme hamlesiyle taçlandırılmış bir zaferdir. Gelecek nesillere gurur duyacakları bir Tarsus bırakmak amacıyla, cumhuriyetin mirasını korumaya kararlıyız. Cumhuriyetimizin 100. yılına adım attığımız bu dönem, Türkiye'nin tarihindeki dönüm noktalarından birini kutluyoruz. 1923 yılında Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti, ulusumuzun tarihini, kültürünü ve kimliğini şekillendiren bir dönemin başlangıcıydı. Cumhuriyetin 100. yılı, bu büyük dönüşümün ve gelişimin yıl dönümünü anmak için bir vesile olarak karşımızda duruyor.

Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün rehberliğinde, demokratik, laik, sosyal hukuk devleti temelinde, hak, hukuk ve adalet ilkelerine dayalı olarak kurulmuştur. Bu topraklarda, benzeri görülmemiş bir zaferin ardından kurulan ve birçok ülkeye örnek olan Türkiye Cumhuriyeti, imkânsızı başarmanın en büyük kanıtıdır. Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın sembolüdür. Tarsus Belediyesi olarak şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir bir yönetim anlayışını benimseyerek, üretimi artırarak ve toplumsal adaleti her alanda sağlayarak, Tarsus’umuzu uluslararası örnek kent seviyesine taşımak için çaba harcıyoruz. Tarsus’umuza ve ülkemize büyük katkılar sunmaya devam ediyoruz.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün öğrettiği gibi, Yalnızca tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak. Zenginlik ve onun doğal sonucu olan refah ve mutluluk sadece çalışkanların hakkıdır. Bu bilinçle, kararlılıkla ve cesaretle ilerliyor, kentimize, halkımıza, Atatürk'e ve O'nun kurduğu Cumhuriyete sahip çıkıyoruz. Çünkü Atatürk'ün bize mirası, insanlar için gece gündüz çalışmaktır. Geçmişten gelen bilgelikle ilerleyerek, geleceği aydınlatma yolunda ilerliyoruz. Bu vesileyle, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm kahraman gazilerimizi rahmetle anarken, bu toprakları vatan kılan şehitlerimize minnettarlıkla yaklaşarak, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha coşkuyla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER


  HAVA DURUMU
 
  FLAŞ HABER

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2023 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA