16:26  “MERSIN’DE GITMEDIĞIMIZ SOKAK KALMAYACAK”  14:35  CHP MERSIN MILLETVEKILI A. ADAYı ’DR. NIL ÖZVEREN AŞKıN’  21:36  CHP’LI SEÇER’DEN DIKKAT ÇEKEN UYARı  20:41  KıLıÇDAROĞLU IÇIN ADAYLıK BAŞVURUSU NE ZAMAN YAPıLACAK? CHP’DEN AÇıKLAMA  20:39  MERSIN’DE MOTOR HıRSıZLıĞı YAPAN KADıNLAR SANIYE SANIYE GÖRÜNTÜLENDI  20:38  METEOROLOJI UYARDı, YENI YAĞıŞLı HAVANıN ETKISINE GIRILIYOR  20:35  PAKISTAN’DAN INSANI YARDıM MALZEMESI TAŞıYAN ILK GEMI MERSIN LIMANı’NA GELDI  20:08  ’YÜKSEK KAZANÇLı EK IŞ VAADI’ ILE DOLANDıRıCıLıĞA 4 GÖZALTı  17:35  HASTA ANNESINI ACı ÇEKMEMESI, EŞINI DE ONA BAKMADıĞı IÇIN ÖLDÜRMÜŞ  16:05  MERSIN’DE DÜŞÜK AYARLı ALTıNLA DOLANDıRıCıLıK IDDIASıNA GÖZALTı  15:59  KONUTLARDA “ÇIFTE FIYAT” KARMAŞASı  15:57  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, EMEKLİ VALİ, MİLLETVEKİLİ NECATİ ÇETİNKAYA’YI ZİYARET ETTİ  15:56  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, ÇETİNKAYA VE ŞAHBAZ AİLELERİNİN ÇOCUKLARININ NİKAH MERASİMİNE KATILDI  10:58  TOROSLAR’DA FıRıNLARA RAMAZAN DENETIMI  10:54  BAŞKAN TARHAN, LIMON ÜRETICISININ FERYADıNı GÜNDEME TAŞıDı  10:52  MUTLU YAŞAM KÖYÜ SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALIYETLERIN MERKEZI OLUYOR  10:49  TARSUS BELEDİYESİ ALANINDA UZMAN İSİMLER İLE “DEPREM” KONULU BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRECEK  10:47  MERSIN’DE BULUNAN DEPREMZEDELERIN REHBERI: KARIYER MERKEZI  10:46  MERSIN BÜYÜKŞEHIR’DEN KOOPERATIFLERE ‘PROJE DÖNGÜSÜ EĞITIMI’  09:36  CHP’LI SEÇER’DEN DIKKAT ÇEKEN UYARı 

İçel Sanat Kulübünde başkanlığa Fatih Alkar seçildi
   

İçel Sanat Kulübünde, Mecit Baskın’ın başkanlıktan ayrılması nedeniyle yapılan olağanüstü genel kurulda kulüp başkanlığına Fatih Alkar seçildi.

 
   

İçel Sanat Kulübünün olağanüstü genel kurulu tamamlandı. Genel Kurulun divan başkanlığını Vural Zafer Demiralp, yardımcılıklarını Zeki Kılıçdoğan ve Murat Uçar yaptı.

Başkanlık görevini bırakan Mecit Baskın “Şu an da yeni bir vizyon zamanıdır. Bizim bıraktığımız yerden kulübümüzün önemli üyeleri, kulübün kurulduğu günden beri yaptığı işlere şahit olmuş, havasını solumuş, suyunu içmiş, tozunu yutmuş,çok mümtaz yeni üye arkadaşlarımız yeni kurulları oluşturuyorlar. Yeni dostlarımızı aramıza alarak, onlara kurulumuzda yer vererek harman edilmiş bir yönetim oluşacağı anlaşılıyor” dedi.

Olağanüstü kurulda raporların okunması ve onaylanmasının ardından yönetim kurulu, disiplin kurulu ve denetleme kurulu ile danışma kurulu üyelerin seçimine geçildi.

Tek liste ile gidilen seçimlerde İçel Sanat Kulübü Başkanlığına Fatih Alkar seçildi.

 

Fatih Alkar, “Uzunca bir sürredir başkanlıkla ilgili herhangi bir görev almamıştım. Ancak bu süreç içerisinde pandemi ve ekonomik krizle bağlantılı birtakım gelişmelerden hareketle biz İçel Sanat Kulübü olarak Olağanüstü Genel Kurula gitmek zorunda kaldık. Bir yıllığına Sayın Mecit Baskın görevini tamamladı. İki yılda bir seçimlerimiz gerçekleşiyor.

Kendisine ve yönetimdeki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu bir yıl ve sonrasında yine genel kurulun takdiri ile İçel Sanat Kulübünde yeniliklere imza atmak istiyoruz.

Eski başkanlarımız doğal olarak danışma kurulu üyeleri oluyor. Bu istişare sonucunda benim başkanlığa uygun olduğum belirtildi. Ben de dostlarımla, arkadaşlarımla konuştum. Kulüpteki büyüklerime danıştım.

Yeni bir yönetimle bu güzel nadide kent için sanat adına ne yapabiliriz? Onlar konuşacağız. Sanata, edebiyata bu kentin çok ihtiyacı var. Kent kültürüne çok katkısı olan ve Mersin’in amiral gemisi olan İçel Sanat Kulübü bu anlamda yeniliklere imza atacak. Tabi ki istişare , dayanışma, birlik ve beraberlikle bunlar olacak. Dolayısıyla biz bu görevi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğiz” dedi.

İçel Sanat Kulübünde yönetim kurulları şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Fatih Alkar, Sedat Kutlu, Baha Sadık Akıner, Ruhsar Uçar, Duygu Deniz Demirel, Ali Murat Merzeci, Ali Gök

Denetleme Kurulu: Zekeriya Yüce, Nuriye Karaoğuz, Ali Yedigöz

Disiplin Kurulu: Halis Gönen, Zarife Pire, H.Nafiz Alpsoylu

 

 

 

 

 

kaynak:mersin yaşam

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER


  HAVA DURUMU
 
  FLAŞ HABER

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2023 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA