19:36  MSK FINAL VURUŞUNU YAPTı: 70-87  13:54  IRAK’TA BANKANıN DOLANDıRıLMASıNA ILIŞKIN 2 ZANLı MERSIN’DE YAKALANDı  13:52  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, ERDEMLİ İLÇESİNDE BULUNAN LAMOS KANYONU DOĞA VE KÜLTÜR TURİZMİ DESTİNASYONU FİZİBİLİTE PROJE SUNUMUNA KATILDI  13:51  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA, ERDEMLİ OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ  13:50  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, FORUM MERSİN ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE KURULAN KADES TANITIM STANDLARINI ZİYARET ETTİ  13:50  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, ERDEMLİ İLÇESİNDE DÜZENLENEN VİTAMİN C ŞENLİĞİNE KATILDI  13:49  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, 25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI  13:46  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, 25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ KAPSAMINDA DÜZENLENEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI   10:44  2023 MALI YıLı BÜTÇESI BÜYÜKŞEHIR MECLISI’NDE KABUL EDILDI  10:42  KARIYER MERKEZI, LOJISTIKÇILERI SEKTÖRE HAZıRLıYOR  10:41  TEMIZ VE YEŞIL BIR MERSIN İÇIN ÇALıŞıYORUZ  10:39  ‘DOĞA BIZI ÇAĞıRıYOR’UN YENI DURAĞı SAĞLıKLı MAHALLESI OLDU  22:36  KONYA’DAKI HAYVAN BARıNAĞıNDA BIR SKANDAL DAHA  22:29  MERSIN’DE JANDARMADAN TERÖR OPERASYONU: 10 GÖZALTı  22:26  MERSIN’DE DOLUDAN ETKILENEN ALANLARDA HASAR TESPIT ÇALıŞMALARı SÜRÜYOR  22:25  KADıNA YÖNELIK ŞIDDETE KARŞı ULUSLARARASı MÜCADELE GÜNÜ  22:20  KADıNLARıN GÜNDEMINDE İSTANBUL SÖZLEŞMESI VAR  22:18  “ŞIDDET DILDE BAŞLAR”  22:15  BALONLAR ŞIDDETE KARŞı UÇURULDU  22:14  KABAĞıN DA BIR SAHIBI VAR! 

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi teröre karşı Tek Yürek
   

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Eylül ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hamit İzol’un başkanlığında gerçekleştirildi. Geçtiğimiz günlerde Mezitli Polisevine yapılan terör saldırısının kınandığı Meclis Toplantısında, meclis üyeleri birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 
   

Meclis adına konuşan Başkan Hamit İzol, Oda Meclisi olarak her konuda ortak karar aldıklarını, terör gibi ülkenin bütünlüğünü tehdit eden bu konuda da Meclisin tüm Üyelerinin aynı fikirde olduğunu belirterek, “Her türlü terörü sonuna kadar lanetliyoruz” dedi.

“Hepimiz bir ve beraberiz, hepimiz beraber Mersiniz” diyen İzol, Mersin’in de tüm şehir olarak bir ve beraber olduğunu; dil, din, ırk, mezhep ayrımı olmaksızın herkesin Mersin ailesinin bir ferdi olduğunu söyledi. Bu ailenin de tek bir ülkesi, tek bir bayrağı olup ortak paydasının Atatürk olduğunu vurgulayan Başkan İzol, “Mersin üzerinde oyun oynanmak isteniyor. Mersin’in bayrağını indirmeye, birlik ve beraberliğini bozmaya kimsenin gücü yetmez. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak terörü lanetliyoruz. Hain saldırıda şehit olan kahraman polisimiz Sedat Gezer’e Allah’tan rahmet, yaralı güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyoruz.” dedi. 

 
 

 
   
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER


  HAVA DURUMU
 


  FLAŞ HABER

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2022 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA