14:16  ADANA’DA UCUZ HALı IZDIHAMı… RUHSATSıZ MAĞAZA KAPANDı  13:49  COVID-19 BULAŞANLARı INCELEDILER: BELLI YAŞ GRUBUNDAKILERI UYARDıLAR  13:48  ATı ALAN TISAN’ı GEÇMIŞ!  13:46   “İMAR AFLARı ÖLÜME DAVETIYEDIR”  13:43  “CANıNıZıN DEĞERINI BILIN”  13:41  23 GÜNDÜR ARANıYORDU, ORMANDA CESEDI BULUNDU  13:36  MERSIN’DEKI DANA ADASı’NDA DALıŞ TURIZMI YAYGıNLAŞıYOR  13:23  MERSIN’DE AV TÜFEĞIYLE VURULAN KIŞI ÖLDÜ, 2 KARDEŞI DE YARALANDı  13:20  MERSIN’DE TELEFON DOLANDıRıCıLıĞıNı POLISIN DIKKATI ÖNLEDI  13:18  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN YENİ MERSİN İDMAN YURDU FUTBOL A.Ş.’NİN 97. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARINA KATILDI  13:17  VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN ZİYARETİNE GELEN MİSAFİRLERİNİ VALİLİK MAKAMINDA KABUL ETTİ  13:14  HASADI YAPILAN KARPUZLARI BELEDİYE HALKA ÜCRETSİZ DAĞITACAK  13:11  BAŞKAN YILMAZ’DAN PERSONELİNE YÜZDE 42 ZAM  13:06  MERSIN BÜYÜKŞEHIR EKIPLERI, ŞEVKET SÜMER’DEKI KAÇAK HAFRIYATLARı TEMIZLEDI  13:01  BAŞKAN SEÇER, MERSIN İDMAN YURDU’NUN 97. KURULUŞ COŞKUSUNU TARAFTARLARLA BIRLIKTE YAŞADı  12:57  MERSIN BÜYÜKŞEHIR’IN “HADI GEL KÖYÜMÜZE DESTEK VERELIM” PROJESI BÜYÜYOR  14:15  “AL LAN DIYETINI”  14:13  MILLETVEKILI TEK TEK FIYATLARA BAKTı: İNDIRIM YOK!  14:10  MADDI MANEVI YıKıM!  14:09  “CANıMıN EN ÇOK YANDıĞı YERDEN!” 

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Akdeniz Belediye Meclisi Serhat Servet DÖVENCİ, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
   

Tüm Mersinlilerin Kurban Bayramını kutlayan Dövenci, bayramların bayram gibi kutlanacağı, herkesin yüzünü güleceği bayramların yakın olduğunu, mutlu Türkiye’nin geleceği çok yakın olduğunu belirtti. Dövenci, “Mutluluklar çoğalır ve çoğaldıkça bayram olur. Tüm vatandaşlarımızı ortak duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan bayramlar, birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşma ve dayanışmayı artıran kutsal günlerdir. Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır.

 
   

Ne yazık ki, bu Kurban Bayramı’nı da insanlarımız mutsuz ve umutsuz giriyor. Bu karamsar günler CHP’nin iktidarı ile bitecek. Bütün insanımızın yüzleri gülecek ve bayramı bayram gibi yaşacağız.  Ne yazık ki Türkiye'de yaşanan ekonomik krizin yanısıra, mafyaların söz sahibi olduğu, ülkemizin kaosa sürüklendiğini bir ülke konumuna gelmiştir.  Ülkemiz zor ve sıkıntılı günlerden geçiyor. Cumhuriyet Halk Partimizin yerelde yakalamış olduğu başarıyı Genel iktidara taşımak için var gücümüzle kenetlenip, çalışacağız.   Ülkemizin Cumhuriyet Halk Partisine her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı var ve ülkenin yeniden umut dolu güzel günler görerek daha güzel yarınlar için emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam edecek. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramını kutluyor, barışın ve kardeşliğin egemen olduğu, gözyaşlarımızın dindiği, çağdaş bir Türkiye’de nice mutlu bayramlar diliyorum."

 
 

 
   


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER


  HAVA DURUMU
 
  FLAŞ HABER

 
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MERSİN HABERLERİ ÖZEL HABERLER SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersinolay.com © Copyright 2014-2022 Tüm hakları saklıdır! İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA